21.03.2018 | Aktualności

Trenujemy przed Biegiem Małego Straceńca

Trenujemy przed Biegiem Małego Straceńca

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” od lat jest Partnerem Crossu Straceńców. Szczególnie mocno wspieramy Bieg Małego Straceńca. Na jego starcie co roku stają mali mieszkańcy Głogowa i okolic. Niektórzy sami, inni wraz z rodzicami i opiekunami pokonują kilometrową trasę. Na mecie wszyscy są wygrani. Bo tu nie liczy się wynik, a sam udział, który daje dzieciakom mnóstwo radości. Medal dla każdego to tylko wisienka na torcie.

O Crossie Straceńców, który odbywa się wiosną na torze motocrossowym w Górkowie, powiedziano i napisano już chyba wszystko. To impreza jedyna w swoim rodzaju, wyzwalająca mnóstwo emocji, przełamująca bariery, integrująca, dla zawodowców i amatorów.

Nie będziemy więc szczególnie się o niej rozpisywać. Po prostu 21 i 22 kwietnia trzeba wziąć w nim udział. Jeśli nie czynnie (biegając lub maszerując), to chociaż dopingując na trasie uczestników.

Zanim odbędzie się główny bieg zapraszamy na treningi Małego Straceńca, które będą odbywać się w cztery kolejne soboty (od 24 marca do 14 kwietnia).

 

Trenujemy przed Biegiem Małego Straceńca