08.12.2015 | Aktualności

Przytrafiła Ci się awaria? Nie panikuj! Zadzwoń po Pogotowie Awaryjne

Przytrafiła Ci się awaria? Nie panikuj! Zadzwoń po Pogotowie Awaryjne

Zwarcie instalacji elektrycznej, wybijająca kanalizacja czy cieknący grzejnik. Takie awarie mają to do siebie, że zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Z reguł późnym wieczorem albo w dniu wolnym od pracy. Gdzie wtedy szukać pomocy? Tylko na Pogotowiu Awaryjnym.

Pogotowie Awaryjne wchodzi w skład Centrum Technicznego Spółdzielni. Dysponuje szeroko wykwalifikowaną kadrą zawodową i techniczną oraz urządzeniami i sprzętem wysokiej jakości. Na wszystkie wykonywane usługi udziela gwarancji. A swe usługi świadczy nie tylko mieszkańcom bloków SM „Nadodrze”.

Z pomocy Pogotowia mogą korzystać wszyscy właściciele i najemcy lokali z terenu Głogowa i okolic, w tym przedsiębiorcy, organizacje samorządowe i pozarządowe, właściciele domków jednorodzinnych i podmioty fizyczne.

Najważniejsze, że Pogotowie Awaryjne pełni całodobowy dyżur. Po pomoc można więc dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Pogotowie specjalizuje się w usuwaniu awarii i reagowaniu w sytuacji innych nagłych zdarzeń w zakresach: elektrycznych, gazowych, instalacyjnych, ciepłowniczych, wodnych i kanalizacyjnych.

Aby skorzystać z pomocy Pogotowia Awaryjnego, wystarczy zadzwonić pod jeden z trzech numerów. Podstawowy to 994; można też dzwonić pod 76 831 28 27 lub 76 852 06 24. Po przyjęciu zgłoszenia dyspozytor wyśle pod wskazany adres odpowiednią ekipę. Można też nawiązać z Pogotowiem stałą współpracę. Na życzenie zostanie wtedy przygotowana szczegółowa oferta. Szczegóły pod numerem telefonu 76 852 06 66.