18.12.2018 | Aktualności

Przeprowadzka na ul. Sikorskiego

Przeprowadzka na ul. Sikorskiego

W najbliższych tygodniach Zakład Obsługi i Koordynacji Spółdzielni przenosi się z biur przy Al. Wolności 19 do budynku przy ul. Sikorskiego 48. Przeprowadzka to ogromne wyzwanie logistyczne. Całość została tak zaplanowana, by mieszkańcy prawie jej nie odczuli i na bieżąco byli obsługiwani przez poszczególne działy.

 

W czasie przeprowadzki telefony stacjonarne będą funkcjonowały wyłącznie w starej siedzibie. W związku z tym będzie nieco utrudniony kontakt telefoniczny z niektórymi działami. By dowiedzieć się, czy daną sprawę należy załatwić jeszcze przy Al. Wolności czy już w nowej siedzibie przy ul. Sikorskiego, należy dzwonić pod numery telefonu: 76 852 07 00

Jednocześnie przepraszamy wszystkich mieszkańców za utrudnienia wynikające z przeprowadzki i prosimy o wyrozumiałość. Trudności zapewne będą też pojawiać się, gdy całość biur będzie już funkcjonować w nowej siedzibie. Wszyscy bowiem – mieszkańcy i pracownicy SM – będziemy musieli nauczyć się pracy w nowym miejscu. Z naszej strony zapewniamy, że zrobimy wszystko, by lokatorzy w jak najmniejszym stopniu odczuli skutki przenosin.