25.05.2016 | Aktualności

Nowe rady osiedli

Nowe rady osiedli w Głogowie

Podczas odbywających się w kwietniu Zebrań Wyodrębnionych Nieruchomości mieszkańcy wybierali swoich przedstawicieli do Rad Osiedli. Piętnaście osób spośród osiemdziesięciu radnych nie pełniło tej funkcji w poprzedniej kadencji. Rada w niezmienionym składzie w porównaniu z poprzednią kadencją został tylko na osiedlu Hutnik. Największe zmiany nastąpiły w składach rad osiedli Śródmieście, Kopernik A oraz Piastów Śląskich B, które mają po trzech nowych radnych.

 

 

Poniżej zamieszczamy pełne składy rad osiedli.

 

Rada Osiedla Śródmieście:

  1. Wanda Witaszak

  2. Maria Kowalska-Lemanowicz

  3. Anita Stangret – sekretarz

  4. Aleksandra Gregorczyk

  5. Sabina Wiszniewska

  6. Ewa Kołodziejczyk

  7. Michał Kłak

  8. Elżbieta Proć – zastępca przew.

  9. Tomasz Hutny

  10. Wojciech Sienkiewicz

  11. Janusz Zdobylak

  12. Janina Biernat

  13. Genowefa Gren

  14. Tadeusz Jańczyk – przewodniczący

 

Rada Osiedla Chrobry:

  1. Henryk Jarosz – przewodniczący

  2. Bogumił Gałęziowski

  3. Zbigniew Dobrowlański

  4. Jerzy Mroziński

  5. Zygmunt Włodarczak – sekretarz

  6. Leokadia Kreczmer

  7. Jan Mulczyński

  8. Andrzej Kmieć

  9. Andrzej Serwa – zastępca przew.

 

Rada Osiedla Hutnik:

  1. Zbigniew Jagustyn

  2. Ryszard Stasiak

  3. Teresa Dutkiewicz

  4. Grzegorz Olejnik

  5. Zenon Leczyk – sekretarz

  6. Wiesław Leczycki – przewodniczący

  7. Eugeniusz Swojnóg – zastępca przew.

  8. Kazimierz Wójtowicz

  9. Marek Kipisz

  10. Aleksandra Gieroń

  11. Zbigniew Knysz

 

Rada Osiedla Kopernik A:

  1. Aleksander Jakubowski – przewodniczący

  2. Czesław Starczewski

  3. Stanisław Jasek

  4. Ryszard Jasiński

  5. Janusz Mirecki

  6. Kazimierz Mietlicki

  7. Zbigniew Przybyłek

  8. Marian Żołubak – sekretarz

  9. Jerzy Rosa – zastępca przew.

 

Rada Osiedla Kopernik B:

  1. Maria Popala

  2. Józef Bandura

  3. Jerzy Redzicki

  4. Paweł Szwajda – sekretarz

  5. Andrzej Niewinowski

  6. Eugeniusz Klawiński

  7. Czesław Badecki

  8. Janusz Szewc – przewodniczący

  9. Bronisław Downar – zastępca przew.

 

Rada Osiedla Kopernik C:

  1. Ryszard Semeniuk – sekretarz

  2. Zdzisław Wandycz

  3. Jerzy Woźniak

  4. Gabriel Kula

  5. Mariusz Michnikowski – przewodniczący

  6. Krystyna Sytnik

  7. Maria Dziuba

  8. Stanisław Kowalski

  9. Adam Jasiński

  10. Waleria Cebulska

  11. Lech Ratajczak – zastępca przew.

 

Rada Osiedla Piastów Śląskich A:

  1. Jerzy Świdziński

  2. Zbigniew Niziałek

  3. Jerzy Sypniewski

  4. Jolanta Kuczkowska – przewodniczący

  5. Stanisław Klucha

  6. Leokadia Karwat – sekretarz

  7. Jerzy Budzowski – zastępca przew.

  8. Piotr Kalinowski

  9. Barbara Gonczar

 

Rada Osiedla Piastów Śląskich B:

  1. Renata Tarnowska

  2. Agnieszka Karwat – sekretarz

  3. Monika Marciniak-Walkowiak

  4. Ryszard Kucharzyszyn

  5. Waldemar Witkowski

  6. Stanisław Wolski – zastępca przew.

  7. Zbigniew Tomczyk

  8. Aleksander Góralczyk

  9. Leszek Lerch – przewodniczący