17.02.2020 | Aktualności

Miejsce na piątkę za dziesiątkę!

Miejsce na piątkę za dziesiątkę!

Ruszyliśmy z piątą edycją projektu „Ruszaj z nami z lokalami”, którego celem jest finansowa pomoc dla osób zaczynających swą pierwszą działalność gospodarczą. Początki są trudne, wymagają dużo nakładów finansowych, dlatego też projekt, który w tym roku ma hasło: „Miejsce na 5-tkę za 10-tkę!”, pozwoli przez rok na ponoszenie niższych kosztów związanych z utrzymaniem lokalu użytkowego. Chcemy wspierać, pomagać, dodać odwagi do rozwoju i osiągania zadowolenia.

Projekt obejmuje wytypowane przez Spółdzielnię lokale użytkowe przeznaczone do wynajmu w dniu zgłoszenia się osób do projektu.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu otrzymają wsparcie ze strony Spółdzielni, która polegać będzie na zaproponowaniu odpowiedniego do profilu działalności lokalu użytkowego oraz na ustaleniu preferencyjnych warunków finansowych. Stawka czynszu najmu dla uczestnika projektu zostanie ustalona na kwotę 10,00 zł/m2 netto + należny podatek VAT. Spółdzielnia zagwarantuje niezmienność stawki czynszu w okresie kolejnych 12 miesięcy! Po tym terminie miesięczny czynsz najmu będzie negocjowany.

Ponadto Spółdzielnia umożliwi umieszczenie wywiadu z osobą przystępującą do projektu na łamach kwartalnika „Magazyn Lokatora”.

Termin przystąpienia do projektu do 31.12.2020 r,

Więcej informacji można udzieli: Zespół ds. Lokali Użytkowych tel. 076 852-07-95, 96 lub tel. kom. 501-503-133.