16.03.2020 | Aktualności

Biuro Zarządu zamknięte

Od dnia 16 marca 2020 do odwołania biurowiec Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Nadodrze w Głogowie (ul. Gen. W. Sikorskiego 48) jest zamknięty. Administracje Osiedlowe prowadzą obsługę mieszkańców w ograniczonym zakresie.

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać drogą mailową lub telefoniczną.

 

Centrala

tel. 76 852 07 00

Sekretariat

tel. 76 852 07 05

sekretariat@smnadodrze.pl

Sprawy dot. opłat za mieszkania

Osiedla Kopernik C, Piastów Śl. B – tel. 76 852 07 53

Osiedla Kopernik A, Hutnik – tel. 76 852 07 54

Osiedla Chrobry, Piastów Śl. A – tel. 76 852 07 55

Osiedla Śródmieście, Kopernik B – tel. 76 852 07 56

czynsze@smnadodrze.pl

Dział członkowsko–mieszkaniowy (sprzedaż-kupno mieszkań)

tel. 76 852 07 80

tel. 76 852 07 81

czlonkowski@smnadodrze.pl

W sprawach opłat za wodę:

Osiedle Hutnik, Chrobry, Kopernik A – tel. 76 852 07 76

Osiedle Kopernik C, Śródmieście, Piastów Śl. B – tel. 76 852 07 66

Osiedle Kopernik B, Piastów Śl. A – tel. 76 852 07 75

woda@smnadodrze.pl

Administracje osiedlowe

Os. Śródmieście – 76 852 08 10, 501 502 857 srodmiescie@smnadodrze.pl

Os. Hutnik – 76 852 08 20, 501 502 872 hutnik@smnadodrze.pl

Os. Chrobry – 76 852 08 30, 501 502 933 chrobry@smnadodrze.pl

Os. Kopernik A – 76 852 08 40, 501 502 937 kopernika@smnadodrze.pl

Os. Kopernik B – 76 852 08 50, 501 502 952 kopernikb@smnadodrze.pl

Os. Kopernik C – 76 852 08 60, 501 502 968 kopernikc@smnadodrze.pl

Os. Piastów Śl. A ­ 76 852 08 70, 501 502 972 piastowa@smnadodrze.pl

Os. Piastów Śl. B – 76 852 08 80, 501 502 980 piastowb@smnadodrze.pl

Pełny wykaz numerów na stronie: https://www.smnadodrze.pl/kontakt/wykaz-telefonow/