12.06.2017 | Aktualności

Walczymy o Podwórko Talentów NIVEA

Walczymy o Podwórko Talentów NIVEA w Głogowie

Chociaż w naszych zasobach jest kilkadziesiąt placów zabaw, to takiego jeszcze nie mamy. Chodzi o podwórko przygotowane przez firmę Nivea. Żeby je wygrać, trzeba zdobyć jak najwięcej głosów poparcia pod filmem, który przygotowaliśmy. Pomożecie?!

 

Film można obejrzeć na stronie: https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/89-glogow Tam też można, a nawet trzeba, na niego zagłosować. Najpierw jednak trzeba się zarejestrować na stronie, potwierdzić kilka zgód i gotowe. Trwa to około minuty.

Konkurs na Podwórko Talentów Nivea został ogłoszony wczesną wiosną. Od razu stwierdziliśmy, że chcemy mieć taki plac u siebie. Po naradach wybraliśmy teren na osiedlu Piastów Śląskich A, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 3, gdzie takie podwórko może zostać zlokalizowane. Przygotowaliśmy pełną dokumentację i film, który był jednym z elementów zgłoszenia.

A z tym filmem nie było łatwo. Miał on w maksymalnie trzech minutach opowiedzieć o talentach dzieci, które w przyszłości będą z tego placu korzystać. O pomoc w realizacji filmu poprosiliśmy przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Kubuś Puchatek. Maja, Dawid i Marcin stanęli przed kamerą i opowiedzieli o swoich talentach. Maja, choć ma zaledwie siedem lat, szyje na maszynie. Uszyła już śpiworki dla swoich zabawek, zrobiła też prezenty dla rodziców. Dawid i Marcin to sportowcy. Pierwszy z nich uprawia judo, ma na koncie wiele medali. Drugi – tenisista – również może pochwalić się wieloma dyplomami i pucharami.

 

Film zrealizował Łukasz Szlaski, tegoroczny maturzysta, który poświęcił swój czas, by pomóc nam w zdobyciu placu zabaw. Efekty wspólnej pracy całej ekipy filmowej można obejrzeć na stronie: https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/89-glogow Można tam, a nawet trzeba, również zagłosować. Tylko dwadzieścia najwyżej ocenionych filmów da ich autorom nagrodę w postaci Podwórka Talentów Nivea.

Liczymy na Was!