21.03.2017 | Aktualności

Ruszaj z nami z lokalami. Nowa edycja „10 x 10”

Ruszaj z nami z lokalami Głogów

„Ruszaj z nami z lokalami” – to kontynuacja projektu, którego celem jest aktywacja osób fizycznych i prawnych do stworzenia swojej pierwszej działalności gospodarczej. Chcemy pomóc młodym przedsiębiorcom w stworzeniu ich własnego miejsca na biznes, wspierać w realizacji ich pomysłów, dodać odwagi do rozwoju i osiągania satysfakcji.

 

Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu otrzymują wsparcie ze strony Spółdzielni. Pomoc polegać będzie między innymi na zaproponowaniu lokalu użytkowego odpowiedniego do profilu działalności oraz na ustaleniu preferencyjnych warunków finansowych. Stawka czynszu najmu dla uczestnika projektu zostanie ustalona na kwotę 10,00 zł/m2 netto. Spółdzielnia zagwarantuje niezmienność stawki czynszu w okresie kolejnych 10 miesięcy. Po tym terminie miesięczny czynsz najmu będzie negocjowany.

Ponadto Spółdzielnia umożliwi umieszczenie wywiadu z uczestnikiem projektu lub artykułu opisującego jego działalność na łamach kwartalnika „Magazyn Lokatora”.

Projekt obejmuje wytypowane przez SM „Nadodrze” lokale użytkowe przeznaczone do wynajmu w dniu zgłoszenia się osób do projektu.
Czas obowiązywania do 31.12.2017 r.

Zespół ds. Lokali Użytkowych i Dzierżaw Terenów, tel. 76 852 04 94 lub 501 503 133

 

Ruszaj z nami z lokalami Głogów